Darujte adrenalinový zážitek s našimi dárkovými poukazy na čtyřkolky!

Chcete obdarovat své blízké nezapomenutelným adrenalinovým zážitkem? Naše dárkové poukazy na pronájem čtyřkolek a zážitkové jízdy s instruktorem jsou tou správnou volbou.

Darkové poukazy řešíme individuálně na míru ve formě 3D brzdového kotouče a jako bonus si můžete zvolit text přání na dárkový kotouč. Vaše požadavky rádi zpracujeme po zakoupení dárkového poukazu/kotouče.

Kompletní nabídku dárkových poukazů naleznete v sekci ceník. V průvodním emailu specifikujte své požadavky.

Pronájem čtyřkolek plný svobody a dobrodružství

S našimi dárkovými poukazy můžete darovat svým blízkým jedinečnou příležitost projet se na vlastní čtyřkolce. Necháme je volně vybrat si čas a místo, kde si užijí neomezenou svobodu jízdy po okolních přírodních trasách.

Naše flotila čtyřkolek nabízí širokou škálu modelů pro různé úrovně zkušeností. S našimi moderními a spolehlivými čtyřkolkami si užijete adrenalinový zážitek a objevíte krásy okolní krajiny jako nikdy předtím.

Zažijte dobrodružství s našimi instruktory

Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinovou jízdu na čtyřkolce s profesionálním průvodcem, jsou naše dárkové poukazy na zažitkové jízdy s instruktorem tou pravou volbou. Naši zkušení instruktoři vás provedou nejlepšími místy v okolí a zajistí, aby váš zážitek byl naplněný dobrodružstvím a zábavou.

Nezáleží na vašem zkušenostním levelu, naši instruktoři se přizpůsobí vašim potřebám a dovednostem. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený jezdec, budete mít možnost využít jejich odborného vedení a naučit se nové techniky a triky na čtyřkolce.

Jak jednoduše zakoupit náš dárkový poukaz ?

Zakoupit náš dárkový poukaz je snadné a rychlé.
Stačí navštívit naši webovou stránku, vybrat požadovaný typ poukazu dle ceníku (pronájem čtyřkolky nebo zažitková jízda s instruktorem) a vyplnit jednoduchý kontaktní formulář nebo nás kontaktovat e-mailem či telefonicky.

Darkové poukazy řešíme individuálně na míru ve formě 3D brzdového kotouče a jako bonus si můžete zvolit text přání na dárkový kotouč. Vaše požadavky rádi zpracujeme po zakoupení dárkového poukazu/kotouče.

Jak snadno a rychle využít náš dárkový poukaz ?

Když obdarovaný obdrží dárkový poukaz, stačí se s námi spojit a domluvit si konkrétní datum a čas jízdy. Naši přátelští a profesionální pracovníci vám poskytnou veškeré potřebné informace a zodpoví vaše dotazy.

 

Po příjezdu na místo jízdy vám předáme čtyřkolku a případně potřebné vybavení. Naši instruktoři vás seznámí s pravidly bezpečnosti a poskytnou vám krátkou instruktáž, abyste se s čtyřkolkou cítili pohodlně a sebejistě. Poté se vydáte na adrenalinovou jízdu plnou vzrušení a dobrodružství.

Přejít nahoru