TIPY NA VÝLETY KOLEM BRNA

Přinášíme vám pár tipů na nejoblíbenější výlety v okolí Brna, které můžete podniknout na našich čtyřkolkách.

Pálava

Vydejte se na výlet do malebné oblasti Pálava, která se nachází nedaleko Brna. Při prozkoumávání tohoto vinohradnického regionu si užijete úchvatné výhledy na vinice, skalní útvary a jezero. Projížďka po terénu Pálavy nabízí kombinaci malebné přírody a kouzla vinařského kraje.

Moravský kras

Odvážní dobrodruzi mohou vyrazit na výlet do Moravského krasu, který je známý svými krásnými jeskyněmi a propastmi. Projížďka čtyřkolkou v tomto regionu vám umožní objevit úchvatné krasové formace a unikátní přírodní scenérie.

Lednicko-Valtický areál

Tento úchvatný region, který je součástí světového dědictví UNESCO, nabízí pestrou směs historie, přírody a kultury. Projížďka po okolí Lednického a Valtického jezera vám umožní objevit zámky, zahradní parky a malebné vesnice, které tvoří tuto fascinující oblast.

Vysočina

Prozkoumejte malebnou krajinu Vysočiny, která se nachází v blízkosti Brna. Tato oblast je známá svými rozlehlými lesy, malebnými kopci a údolími. Projížďka čtyřkolkou po Vysočině vám umožní objevit divokou a nedotčenou přírodu, stejně jako historická místa a venkovské vesničky.

Znojemská vinařská stezka

Projděte se mezi vinicemi a ochutnejte lahodné moravské víno. Obdivujte malebné vinné sklepy a navštivte historické město Znojmo se svou slavnou Znojemskou rotundou.

Podyjí národní park

Vydejte se na dobrodružný výlet do tohoto malebného údolí řeky Dyje. Projížďka po nezpevněných cestách vás provede kolem úchvatných skalních útvarů, romantických zámků a malebných vesnic.

Výlet na vrchol Děvína

Překonejte výzvu a vyjeďte na nejvyšší vrchol Pálavy, vrchol Děvín. Zde budete odměněni nádherným výhledem na celé okolí, včetně Brna a okolních vinic.

Brněnská přehrada:

Užijte si kombinaci přírody a adrenalinu při jízdě kolem brněnské přehrady. Prozkoumejte okolní lesy, objevte tajemné vyhlídky a odpočiňte si na pláži u jezera.

Přejít nahoru